Opravy a úpravy motorových vozidel

Montáž autoalarmů

Provádíme opravy motorových karoserií, motorů, podvozků, alternátorů, startérů a brzdových startérů a brzdových systémů vozidel všech značek, cena mechanické a elektropráce je 380 Kč/hod. Cena klempířské práce je 450 Kč/hod. Dále provádíme diagnostiku veškerých systémů a řídících jednotek koncernu Škoda, WV, AUDI, SEAT, včetně reaktivace řídících jednotek airbagu a chip tuningu. Montáže tempomatů aklimatizaci do vozů Škoda, montáž sportovních podvozků HP-Sportin, Koni.

Veškeré ceny jsou uváděny bez DPH 19%

Montujeme autoalarmy Jablotron


 

Zabezpečení Defend Lock

Zajišťujeme montáž bezpečnostních zámků řadící páky nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny od firmy Defend Lock, která je pojišťovnami uznávaná jako špička mezi firmami zajišťujícími mechanické zabezpečení vašeho vozu. Zámek Defend Lock je masivně a pevně spojen s karoserií vozu a splňuje nejvyšší současné požadavky na bezpečnost. Záruka na zámky Defend Lock je 5let a slevy pojišťoven se pohybují v rozmezí 5-20% na pojistném. Kontaktujte nás a my vám rádi zašleme nabídku přímo na váš vůz.

 

Dále provádíme stavbu závodních speciálů dle vaší objednávky pro volné podniky i stavbu závodních speciálů dle platných homologací FAS a FIA.

Kontaktujte nás zde.